Čierna skádka na Vajanského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: Juraj, 10. januára 2018

Dobrý deň na Vajanskébo ulici medzi garážov a chodníkom cez potok k obytnemu súboru zipava sa nachádza čirna skládka.

25. január 2018

Juraj

Ďakujem za odstránenie neporiadku.
05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za Váš podnet. Na jeho základe bola táto nepovolená skládka odstránená.

RNDr. Božena Orgoňová
referent odpadového hospodárstva

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania