Chybná značka - cyklochodník.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Jan Bakos 04. júna 2018

Na začiatku cyklochodníka na Zemanskej je nesprávna značka - Zákaz vjazdu (B1).
Mal by tam byť Zákaz vjazdu motorových vozidiel (B3), inak celý cyklochodník stráca zmysel.

08. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet. Uvedené dopravné značenie urýchlene prehodnotíme tak, aby bolo možné využívať cyklochodník bez obmedzení.

Ing. Pavol Baxa
ved. oddelenia všeob. a vnútornej správy
MsÚ Stupava
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
bola osadená správna značka - viď priložená foto.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.