Sládkovičova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Jaroslav 13. augusta 2019

Mesiac nesvieti verejne osvetlenie

16. august 2019

Odkazprestarostu.sk Stupava

Podnet bol preposlaný spoločnosti Siemens na riešenie.

Petra Kňazeová

Administrátor portálu Odkaz pre starostu pre mesto Stupava
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Spoločnosť Siemens Mobility nerobí prevádzku verejného osvetlenie v meste Stupava.

Siemens Mobility, s.r.o.
20. august 2019

Jaroslav

Dnes večer začal svietiť
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS Stupava:
"Závady na V.O. boli odstránené"

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania