Hlavná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Michal Barut 18. augusta 2019

Dobrý deň, touto cestou Vás žiadam o vypílenie konára stromu, kt. svojou plochou zasahuje do priestoru chodníka a vozovky a tým pádom ohrozuje prechádzajúcich obyvateľov i premávku. Spomínaný strom sa nachádza za sochou sv. Jána Nepomuckého (Hlavná ul.) - naproti vjazdu do parku kaštieľa. Zmieňovaný konár rastie vo výške cca. 2,5 m nad úrovňou chodníka a tým pádom sa skoro dotýka hláv okoloidúcich. Ďakujem. M. B.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako môžete vidieť na priloženej/ných fotografii podnet bol vyriešený.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.