Mlynská ulica

Autovrak

- Mlynská


10. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

V riešení
 
Jún 2017

Bordel pri smetiaku

- Mlynská


23. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 

Biologický odpad pri škôlke

- Mlynská


15. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
Máj 2017

Smeti v potoku.

- Mlynská


21. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

V riešení
 
Marec 2017

Chýbajúce zvislé dopravné značky

- Mlynská


30. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Stupava

V riešení
 
November 2016

Smeti

- Mlynská


25. novembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
September 2016

(Ne)bezpecne kolotoce na Dnoch zela 2016?

- Mlynská


30. septembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
August 2016

Poškodené zábradlie

- Mlynská


19. augusta 2016

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
Marec 2016

Parkovanie na výjazde z parkoviska Billa

- Mlynská


23. marca 2016

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
August 2015

Smeti na verejnom priestranstve

- Mlynská


31. augusta 2015

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený