Krajinská cesta-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Jana 16. decembra 2021

Zvodidlo pár dní poškodené.

16. december 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Oprava tohto zábradlia je už dohodnutá. Poškodená časť by mala byť podľa dohody opravená do konca 51. týždňa.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.