Kamene na chodníku na Ulici 1. mája

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Ivan, 09. decembra 2017

Chcel by som upozorniť na kamene na chodníku na Ulici 1. mája č. 3, ktoré si tam dali pravdepodobne obyvatelia tohto domu aby zabránili ostatným v parkovaní pred ich domom, pričom zaberajú verejné priestranstvo a nárokujú si neoprávnene parkovacie miesta pred svojim domom. Nejde ani tak o parkovanie ako o možnosť vzniku škody na majetku. Nakoľko sa jedná o slepú ulicu, na ktorej je potrebné otáčanie s vozidlami po celej šírke vozovky, môže pri takomto jazdnom úkone prísť k poškodeniu vozidiel o tieto kamene a to najmä teraz v zimných mesiacoch, kedy môžu byť kamene zasnežené a nerozoznateľné s kopou snehu.

21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Majiteľa domu sme upozornili a kamene sme odstránili.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.