Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Noznacene vykopove a rekonstrukcne prace na vozovke.

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Michal, 13. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, ziadam okamzite o napravu, a teda oznacenie rozkopavky a upozornenie na vytlk. Je tam jama 5cm hlboka a skoro som prerazil pneu. Ak by sa to stalo tak MsU ma na krku oznamenie a ziadal by som nahradu skody. Preco firmy ktore vyhravaju v Jure sutaze mi prijdu ako cigani z Dolnej Krivej ??? Absolutna neprofesionalita. Chodnik zdemolovany a zablateny, blato na ceste, znacky nikde a i. Taktiez parkoviska na Bratislavskej a Kozmonautov, na smiech, to bud blbec nakreslil alebo taky isty zrealizoval, a dozor stavby sedel s hlavou v zadku. Nonsens. Pan Gabura, vy za to nemozete ale ste predseda uradu tak sa starajte a volajte si odbornikov, myslim ze na to mame.

15. december 2017

Michal

Už opravené, takže podnet už nie je aktuálny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.