Túlavý velký nemecký ovčiak možno aj nebezpečný

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Ivan Gahér, 15. februára 2018

Dobrý deň asi od 9.2.2018 nevesta sústavne nahlasuje mestkej polícii nebezpečne túlavého psa asi 5x nahlásené posledný krát drzo odpovedal službu konajúci policajt že čo on má robit . Podotýkam že obce sú povbinné zabezpečiť odchyt na území obce ,táto povinnost im vyplíva zo zákona 39/2007 Z. z. v znení 204/2014 § 22

16. február 2018

Mlady Juran

A nie je to nahodou pes jedneho zo susedov, ktory tam volne beha uz roky? Isty cas sa kvoli nemu do ulice ani nenosila posta, lebo sa postarky bali ..

Inak pristup nasich panov policajtov voci obcanom je naozaj neuveritelny - ked sa u nas v ulici riesil problem s parkovanim, tak tiez policajt len drzo odvrkol "a kde maju podla vas parkovat ked nie na chodniku?"
16. február 2018

Ivan Gahér

žiadny pes tu nebehal roky a chodil sem poštár a nie poštárky teraz chodí poštárka jej sa treba spýtať a nie tu klamať verejnost.Teraz tu behá asi týžden zrejme úmyselne vypustený asi Bratislavčanom ktorému je na prítaž idú sa platit dane.
20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Psa sa podarilo odchytiť.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.