Bratislavské záhumenice-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Ferko Mrkvicka 14. januára 2019

Dobry den pan primator.
V lete mesto realizovalo opravu odtokoveho zlabu na Bratislavskych zahumeniciach. Stavebne prace boli ukoncene uz dost davno, no na ulici do dnesneho dna zostal nepouzity stavebny material (vid foto) poukladany na patetach. Nechyba mestu spominany material?

Chem sa okrem toho opytat, ci opravu realizovalo mesto, alebo bola zakazka dana externej stavebnej firme. Pytam sa preto, ze jeden diel zlabu je poskodeny a bol poskodeny uz v case, ked sa opravovala krajnica cesty...
Vopred dakujem a odpoved.

15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto v zmysle zákona o verejnom obstarávaní vysúťažilo dodávateľa - súkromnú firmu, ktorá zákazku zrealizovala. Súťaž vyhrala spoločnosť zo Svätého Jura. Vyzveme ju aby zostávajúci materiál (nie je majetkom mesta) odviezla a zároveň budeme poškodený žľab reklamovať.


Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
15. január 2019

Ferko Mrkvicka

Dakujem za promtnu odpoved.
21. január 2019

Ferko Mrkvicka

Dobry den pan primator.
Cast stavebneho materialu uz stavebna firma odstranila, no ako si pozabudla na dalsiu kopku, ktoru zlozili priamo v zakrute Svatojanskej ulice...
22. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
Aktualizácia podnetu bola preposlaná samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
22. január 2019

Ferko Mrkvicka

Dobrý deň pán Hurný .
Ďakujem.
21. február 2019

Ferko Mrkvicka

Vyriešené. Ďakujeme... :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.