Kozmonautov-značka na ceste -zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Martin 19. januára 2019

Dobrý deň pán primátor!
Chcem sa opýtať na osadenie dopravného značenia zákaz zastavenia na príjazdovej ceste k bytovému domu Kozmonautov 1, 2. Či dopravné značenie bolo osadené na podnet dopravného inšpektorátu alebo mesta Svätý Jur? Značka komplikuje a obmedzuje obyvateľov bytového domu, nakoľko nemôžeme parkovať pred svojou garážou čím porušujeme zákon. Taktiež to komplikuje prístup áut v prípade zásielok, ...
Ďakujeme za odpoveď.

24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Značka bola odsúhlasená a už aj fyzicky vymenená za Zákaz státia.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.