8. mája-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený
meno
Robo 25. marca 2019

Vyschnutá breza na rohu Lidl od ulice 8.maja, blok 492 pri smetných kontajneroch.
Hrozí zlomenie a pád suchých konárov na chodník prípadne parkovisko.
Ďakujeme

24. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, v krátkom čase Vám napíšeme ako postupujeme pri jeho riešení

MsÚ
27. máj 2020

Robo

Dobry den,
dakujem za zaujem po vyse roku.
Len sa obavam, ze ten suchy strom tam uz nebude...
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Naša samospráva sa po dlhšej odmlke začala opätovne venovať podnetom na tomto odkaze. Predmetný strom bol odstránený v mimovegetačnom období.
Ďakujeme, že sa zaujímate o svoje okolie.

MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.