Prepadnutý chodník pri Lidli

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený

Zaslal: Robo, 11. mája 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chodník pri trafostanici zrejme bude vo vlastníctve Lidl, avšak verím že mesto Svidník je klmpetentné vyzvať vlastníka k náprave a hlavne že vlastník sa k tomu postaví zodpovedne

14. máj 2013

Mesto Svidnik

Dobry den,
Vas podnet sme adresovali spolocnosti LIDL SR, v.o.s., kedze chodnik sa nachadza na jej pozemku. O stave riesenia vas budeme informovat.
17. máj 2013

Mesto Svidnik

Dobry den, preposielame odpoved zo spolocnosti LIDL:

Dobrý deň,
ďakujem Vám za podnet. Nápravu zjednáme čo najskôr.

S pozdravom

Tomáš Bezák
PR manažér a tlačový hovorca spoločnosti


Lidl Slovenská republika, v.o.s., Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava, IČO: 35793783
Štatutárny orgán: Lidl Holding Slovenská republika, s.r.o.
17. máj 2013

Robo

Dakujem.
Tak teda som zvedavy, co znamena "čo najskôr" v LIDL ;)
R.
17. máj 2013

Vladimír

Samospráva by mohla postupovať analogickým spôsobom aj pri tomto podnete občianky mesta Svidník. http://www.odkazprestarostu.sk/svidnik/podnety/2598/parkovanie-pred-postou
14. júl 2013

Robo

opravene.
14. júl 2013

Robo

to be fair... opravene uz pred cca 3 tyzdnami
13. september 2013

Robo

Vyriesene

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.