Kpt. Nálepku-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Bibiana Babjakova 25. novembra 2020

Na detskom ihrisku pri skolke na skultetyho ulici mojmu 5 rocnemu synovi vosla trieska tak nestastne hlboko ze sme to museli chirurgicky riesit.vysiel s dvoma stehmi.po dvoch mesiacoch mu znova vybrali este dalsiu polcentimetrovu triesku na chirurgii.ziadam o dokladnu udrzbu drevenych casti detskeho ihriska pretoze obsahuju rozne triesky a drevene ulomky ktore su nebezpecne pre deti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.