Bottova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Robert 30. novembra 2020

Na ulici Bottova je nefunkčne osvetlenie na jednej lampe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania