Ulica Čajkovského-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Monika Kalická 24. septembra 2020

Občania Čajkovského 3 by poprosili o vybudovanie chodníka k novým podzemným kontajnerom, nakoľko chodník ktorý tam vedie je ďaleko, a vsetci chodia väčšinou po tráve križom.

25. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
25. september 2020

Občan

Pripájam sa k podnetu, mesto asi neriešilo keď to plánovali.... 🤔

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania