Ulica Jána Hlubíka-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mária 08. januára 2021

Zelený odpadkový kôš na sklo na Ulici J.Hlubíka je preplnený.

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. S daným podnetom sme upovedomili zberovú spoločnosť.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania