Roľnícka ulica-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jarmila Bachoríková 04. januára 2021

Prosíme vyprázdniť smetnú nádobu na sklo na ulici Roľnícka v lokalite Za traťou II. Okolo kontajnera je už veľa prázdnych fliaš, ktoré sa doň nezmestili. Ďakujeme.

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? FCC, s.r.o.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania