Ulica Kapitulská-lavička-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jaroslav Louda 11. júla 2021

Niekolko laviciek treba zufalo vycistit.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb

Mesto Trnava
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Lavička bola vyčistená spolupracujúcou firmou dňa 13.7.2021.

Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb
16. júl 2021

Tomáš

Ak nad ňou nie je hniezdo,tak si myslím že tá lavička bude čoskoto vyzerať rovnako ako pred vyčistením. Vtáky tam majú asi obľúbený konár.🙂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania