Ulica Vladimíra Clementisa-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosime o akutny orez a posudenie zdravotneho stavu stromu,naklana sa,holuby svojimi exkrementami ohrozuju zdravie (zanasanim do domov vdychovanim a znecistovanim odevov) a vozidla, ktore nemozu parkovat (3parkovacie miesta)

16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
21. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dreviny boli orezané, podnet je vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania