Ulica Hospodárska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 09. januára 2022

Na chodníku, a čiastočne aj pri krajnici, sú popadané vyschnuté byľky z listou

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania