Ulica gen. Goliána-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
B.G. 12. januára 2022

Vyčistiť otoč - priestor zástavky MHD, celý priestor (kde je ešte suché lístie pri budove pohostinstva) a hlavne pri obrubníku od lístia, ktoré už hnije a inej špiny.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na Mestské služby. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
13. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol 13. januára vyriešený.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
15. január 2022

B.G.

Ďakujem. Pre dôkladné vyčistenie pri obrubníku (v niektorých miestach - hlavne kde je zlom) potom pri najbližšej možnej príležitosti vyčistiť aj strojom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania