Ulica Dohnányho-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 12. januára 2022

Na pravej strane v smere od križovatky na poštu je v podchode plno lístia a smetí

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na Mestské služby. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
13. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 13. januára 2022. Okrem podchodu kompletné vyčistená aj Dohnányho ulica aj okolo pošty.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania