Zelenečská ulica-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zelenečská cesta pred Gašparikom vedľa hot. Trnava ,chýba štvorcový poklop

23. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet zo Zelenečskej ulice posielame na vybavenie, o riešení podnetu vás budeme informovať.
Kto? Mesto Trnava + Tavos, a.s.

Mesto Trnava + Tavos, a.s.
20. september 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania