Ulica Hospodárska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobrý deň. Bývam na Hospodárskej ulici, máme pod činžiakom detské ihrisko,kde chodí kopec detí. Chcela som sa spýtať,či by sa dalo niečo robiť s tým trusom od vtákov, ktorý je takmer všade či na preliezkach alebo lavičkách. Nebolo by možné okrem vyčistenia sem umiestniť aj nejaké naozaj funkčné plašičky? Všimli sme si, že na stromoch nejaké sú no nespĺňajú svoj účel. Ďakujem za Váš čas.

04. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Hospodárskej ulice posielame na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania