Ulica Hlboká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Božena Ďurkovičová 10. augusta 2022

Prosím o vyčistenie priestorov okolo zapustených kontajnerov na Hlbokej ulici pred domom číslo 9, 10, 11. Ide o neporiadok, ktorý sa tam postupne nazbieral a znečisťuje okolie už minimálne rok. Pripomínam, že nejde o kontajnery pri hlavnej ceste, ale treba vojsť medzi činžiaky. Ďakujem.

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania