Ulica Trhová-webová stránka mesta-nefunkčná stránka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Platba za parkovné v aplikácii datamesta - nefunguje zapamätanie bankomatovej karty ( prihlásený užívateľ ). Tento problem dost znepríjemňuje opakovanú platbu za parkovné. Nakoľko vždy treba zadávať číslo karty . Prosím vás o oprávnenie tejto chyby prípadne o doplnenie možnosti platby ako je Apple pay a Google pay.

27. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania