Okvetie z brestov na Orechovej v Modranke

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Silvia 11. mája 2017

Prosím o odpratanie suchých okveti z brestov. Doslova "sneží" z obrovských stromov, okvetia sú nielen na ulici, tiez pokrývajú trávniky, upchavaju odtoky. Neviem kto rozhodoval o tejto výsadbe, ale zvoliť parkovy strom do zástavby rodinných domov nebolo rozumne. Mame s tým problém každú jar!

31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
okvetia z brestov už boli z lokality odstránené aktivačnými pracovníkmi.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.