Odpad na Dolnopotočnej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Zuzana, 12. novembra 2017

Dobry den. Uz niekolko dni je vyhodena stolna lampa a iny odpad na travniku na Dolnopotocnej ulici oproti Cajke.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad na Dolnopotočnej ulici už bol odstránený, podnet je vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.