Poničená dlažba na chodníku a ceste v historickom centre

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Roman 15. januára 2018

Dobrý deň,

na Michalskej je ľavá časť cesty a ľavý chodník v smere od SV hradobnej veže k hrubému kostolu značne porušená:
- povypadávané dlažobné kocky
- deformovaná dlažobné kocky
- popresúvané dlažobné
v dĺžke asi 50m.
Dôvodom je určite aj pretrvávajúce nelegálne parkovanie, ako je popísané aj v nasledovnom podnete:
https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/23632/parkovanie-na-michalskej-ulici

Prosím o úpravu

Dopredu ďakujem

Roman

15. január 2018

Roman Šramek

Tour de Trnava?
17. január 2018

Roman

Zdravím Roman,

Tak trochu. Chodievam sa prejsť po centre kde bývam a okolitých častiach mesta každý týždeň a skúšam si všímať okolie. Raz-dva krát za štvrť roka zoberiem aj foťak a niektoré miesta odfotím a zverejním OPS TT

Roman

PS: Inak poznáme sa alebo sme len menovci? ... lebo tu na OPS TT je viacero užívateľov s menom "Roman"
20. január 2018

Filip

To by mal byt podnet pre odkazprestarostu.sk. Lebo teraz vyzeras na schyzofrenika.
25. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu a doplnenie kamennej dlažby sme zaradili do programu realizácií na prvý polrok roku 2018 s prihliadnutím na vhodné klimatické podmienky.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. február 2018

Roman

Zdravím Filip,

Verím, že to naozaj vyzerá dosť zvláštne keď človek píše sám sebe:) Ale naozaj to je len tím, že odkazprestarostu umožňuje viaverým užívateľom mať rovnaké zobrazovacie meno.

Roman

PS: Pred časom som išiel Michalskou ulicou a už sa mi to zdalo lepšie, aj keď nie ideálne...skúsim to najbližšie odfotiť.
03. jún 2018

Roman

Dobrý deň,

prvý polrok 2018 sa nám už blíži ku koncu a poničená dlažba ešte stále nie je doplnená/opravená.

Roman
28. august 2019

Roman

Dobrý deň,

Ani rok a pol po nahlásení podnetu nie je poničená dlažba na chodníku stále opravená.
Prosím doriešiť.

Roman
10. december 2019

Roman

Dobrý deň,

podnet ani po dvoch rokoch napriek sľubom nie je doriešený...ako je to možné?
- neschopnosť
- nemohúcnosť
- ľahostajnosť
- ignorácia

Skúste to prosím občanom nejako vysvetliť...

Roman
10. december 2019

Filip

Mne rok zasypavali jamu pred barakom a potom mi napisali ze si to mam vybavit sam a napisat do TAVOSu. Neuveritelne. Ked nam teraz zvysili dane, hadam zlepsia aj sluzby...
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu dkažbu sme zaradili do plánu opráv na prvý štvrťrok roku 2020.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2020

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania