Poškodená pouličná lampa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marian 09. júla 2018

Pri vchode do mestského úradu je poškodená lampa.

10. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lucerna bola demontovaná, po jej oprave bude osadená späť.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania