Ulica Tehelná-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dušan Kováč 09. júla 2019

Popruhy na trojnožkách sú zarezané v prerastených kmeňoch stromov. Asi treba odstrániť trojnožky, už zjavne neplnia svoju funkciu.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme dali preveriť spolupracujúcej firme. V prípade, ak už oporné koly nie sú potrebné, ich firma odstráni.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania