Ulica Kollárova-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 03. septembra 2019

Uz niekolko dni blokuje auto odbocovaci pruh smerom od AS k zeleznicnemu podchodu. Policajti mu nasadili “iba” papucu, ktoru ma uz niekolko dni. Vzhladom na frekventovane miesto, nema byt auto na takomto mieste okamzite odtiahnute???

03. september 2019

5ulo

pripomenulo mi to prípad z Bratislavy, kde policajti dali papuču autu, ktoré nachvíľu zastavilo čiastočne na električkovej trati. Nedomysleli ale, že tým zablokovali komplet celú trat na pár hodín. mali ho rovno odtiahnuť, takisto aj tento náš prípad mal byť hneď odtiahnuty - verejný prospech a bezpečnosť
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo na uvedenom mieste odstavené v súvislosti s úkonmi Policajného zboru v trestnej veci. Dňa 2. 9. 2019 bolo vozidlo z predmetného miesta odstránené.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania