Ulica Bučianska-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

problem s prejazdom po cyklotrase

02. január 2020

erik

Námestie Jozefa Herdu-cyklotrasa-poškodená

zaujima ma ako a hlavne kedy bude vyrieseny tento problem,ako je mozne toto naprojektovat????
06. január 2020

Filip

:-D neskutocne. To je krasa :-D
08. január 2020

Peter

pekne, semafor v strede a na druhej strane kanal. Projektant a stavebny dozor to asi trosku podcenili.
17. január 2020

erik

podnet nerieseny,!!! neni nahodou na urade splnomocnenec pre bicykle??? aspon sa k tomu mohol vyjadrit🧐
17. apríl 2020

TOP

V aktualizacii rozpoctu je aj tato polozka - Finančné prostriedky sú potrebné na prekládku, doplnenie a výmenu zariadení cestnej svetelnej
signalizácie na križovatke Ulíc Bučianska - Špačinská, ktoré je vyvolané realizáciou nového
cyklochodníka a je taktiež potrebné zariadenie zosúladiť s platnými technickými predpismi
17. apríl 2020

erik

peniaze navyse by bolo dobre zosobnit...
26. apríl 2020

TOP

Zosobnit začo? Na druhej strane sa bude robiť cyklac pre spacinska tak tam sa bude tiež niečo upravovať tak to môžu spraviť naraz.
26. apríl 2020

erik

pre TOP, zosobnit preto lebo ked to staval tak mal vedet ze to bude takto zle a mali to upravit hned a nie teraz prerabat...
27. apríl 2020

TOP

To niesu peniaze navyse za projekt ale samostatny projekt na vymenu signalizacie
27. apríl 2020

erik

pre TOP ale keby bol prvy projekt v poriadku nemusel sa teraz robit projekt na prekladku semaforu,ved ked zamerali chodnik museli vedet ze tam bude zavadzat semafor tak sa mohol chodnik posunut.
27. apríl 2020

TOP

Otazka je ci sa da riesit projektom cyklochodnika s chodnikom pre nemotorovu dopravu z EU fondov aj prekladka signalizacie...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania