Ulica Kukučínova-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jano 13. mája 2020

Budú vysadené nejaké stromy na tejto slnkom exponovanej ulici ? Ďakujem.

13. máj 2020

Micro

Na jeseň.
13. máj 2020

Micro

V lokalite Kukučínovej ulice má v rámci náhradnej výsadby pribudnúť postupne 25 nových stromov – tri javory horské, jedenásť jaseňov mannových a jedenásť kusov hrušiek calleryana.
Rekonštrukcia ulice si vyžiada úpravu všetkých plôch pre zeleň, počíta sa so založením trávnika s výmerou 1820 metrov štvorcových a šiestimi zmiešanými záhonmi trvaliek, krov, cibuľovín či okrasných tráv....
Kde je tých 6 zmiešaných záhonov?
13. máj 2020

Miro

zatial obyvatelia Kukucinovej mozu na stromy a travnik len spominat :(
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stromy sa budú na tejto ulici vysádzať na jeseň. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania