Ulica Čajkovského-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Kamillo 13. mája 2020

tento krík sa nachádza na cyklochodníku v prudkej neprehladnej zákrute a pre množstvo cyklistov, korčuliarov, bežcov a prechádzajúcich sa ludí s kočiarmi predstavuje nebezpečné miesto. Krík by bolo najlepšie celý odstrániť

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, daný pozemok nepatrí mestu Trnava. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave
10. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania