Ulica Veterná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

strom pri kruhovej križovatke zasahuje do cyklocesty vetvami, ktoré sú veľmi nízko. treba ho upraviť

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je v riešení. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania