Ulica Vladimíra Clementisa-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lubica 05. júna 2020

Dobry den. Bolo by dobre orezat stromy nad cyklochodnikom na Clementisovej ulici. Tiez strom na krizovatke pri fitnes cesntre a cyklochodniku. Na to uz podnet bol.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Zadali sme spolupracujúcej firme požiadavku na orez stromov, tak aby sme zachovali podchodnú výšku. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2. polrok 2020

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania