Saleziánska ulica-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Citizen 10. júna 2020

Na Saleziánskej ulici prebieha rekonštrukcia chodníkov a budovanie cyklochodníkov v rámci ktorej sa budujú aj nové autobusové zastávky. Ako je ale z priloženej foto vidno na dažďovú kanalizáciu sa asi zabudlo ?

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Budeme Vás informovať o vyriešení. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? Odbor investičnej výstavby

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania