Ulica Spartakovská-kôš-nevhodne umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosím o premiestnenie kosu na iné miesto, pretože súčasne umiestnenie v bezprostrednej blízkosti lavičky a detského ihriska nie je vhodné vzhľadom na nepríjemný zápach, ktorý sa z koša v týchto letných dňoch šíri. Pre psíčkarov je to jediná možnosť kde upratať exkrementy po svojich psoch a častokrát je ich možné nájsť aj na zemi pri koši čo vzhľadom na blízkosť detského ihriska je nebezpečné aj pre samotné hrajúce sa deti. Prosím vás o premiestnenie košu na iné vhodné miesto a aj o doplnenie ďalších košov, pretože na celé sídlisko, kde býva cca 1200 ľudí je naozaj málo mať k dispozícii 1kôš a býva často preplnený. Ďakujem veľmi pekne za kladné vybavenie.

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Lukáš, ďakujeme za Váš podnet.

Požiadavka bola zaevidovaná a po obhliadke lokality bude podľa zisteného stavu riešená.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
04. júl 2020

Lukáš Hrčka

Dobrý deň, pohlo sa prosím vás niečo v tejto veci? Pretože v týchto horúcich dňoch je zápach zo psích ekrementov neznesiteľný a už viacerí chceli smetnu nádobu odmontovať. Prosím Vás o stanovisko k tomuto problemu. Ďakujem veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania