Ulica Čajkovského-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Darina Kvetanová 06. júla 2020

Jeden zo stromcekov na Cajkovskeho ulici (v casti, kde je na ceste priechod pre chodcov), nema drevene podpery a hrozi, ze sa kazdu chvilu zlomi. Podnet, prosim, rieste urychlene, inak stromcek neprezije :-(

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Referát zelene k danému podnetu uvádza, že je v riešení, pravdepodobne budúci týždeň to bude vyriešené. Ďakujeme za trpezlivosť.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? viď odpoveď

Odbor územného rozvoja a koncepcií
21. júl 2020

Darina Kvetanová

Ďakujem za odpoveď, myslim, že ten strom už nežije, keď som videla, ako ho vietor vyvracal do strán... Bol by to skôr zázrak. Škoda, že sa vám jednoducho nedalo ísť na miesto a zabazpečiť ho. Bola by to otázka pár minút.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania