Ulica Veterná-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
ivana 06. augusta 2020

Poškodený herný prvok (obchod) na ihrisku :(

07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Ivana, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania