Východ

Osvetlenie schodiska

Východ - Ulica Spartakovská


15. novembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Výschnuté stromčeky na kopci

Východ - Ulica Spartakovská


13. novembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Bezdomovci a neporiadok

Východ - Ulica Teodora Tekela


13. novembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vznikajúca nelegálna skládka

Východ - Automobilová ulica


12. novembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Jama v ceste

Východ - Ulica Vladimíra Clementisa


09. novembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Október 2018

Osvetlenie obrastené stromom

Východ - Ulica Hlboká


30. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Schodisko zasypané lístim

Východ - Ulica Hlboká


30. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Nefunkčná signalizácia tlačidla

Východ - Ulica Hlboká


30. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Neriešený
 

Suché stromy Spartakovská

Východ - Ulica Spartakovská


27. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Neriešený
 

Neporiadok po bezdomovcoch na ihrisku

Východ - Ulica Koniarekova


22. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Neriešený
 

Nevysypané odpadkové koše

Východ - Ulica Vladimíra Clementisa


21. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
V riešení