Hraničiarov-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Trstená

Vyriešený
meno
M.Pažitný 29. októbra 2019

Celé sídlisko je rozkopané a cesty sú znečistené . Ako sa bude robiť zimná údržba ciest? Blato bude rozťahované po celom sídlisku? Kedy sa ukončia výkopové práce? Prosím Vás ak sa nebude v prácach pokračovať vyčistite cesty za hádzaním vykopaných dier. Ak napadne sneh budeme mať na sídlisku veľké problémy . Deti môžu prísť k úrazu spadnutím do vykopaných rigolov ( nie sú označené a ohradené)

31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Mrzí nás vzniknutá situácia...

Mesto Trstená sa snaží vyvinúť maximálne úsilie a tlak na investora a tiež zhotoviteľov stavby, aby práce pokračovali a boli úspešné dokončené, keďže investícia optickej siete nie je investíciou mesta ale súkromnej spoločnosti Slovak Telekom, a. s..

Podľa doteraz dostupných informácií a tlaku mesta na zhotoviteľa, majú práce začať pokračovať začiatkom mesiaca november, s tým, že sme zhotoviteľa vyzvali, aby predmetné výkopy uzavrel a miestne komunikácie očistil do stavu bezpečnej zjazdnosti a taktiež aby bolo možné bezproblémovo vykonávať zimnú údržbu.

Mgr. Jozef Polakevič, vedúci oddelenia výstavby a životného prostredia
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Zeleň a chodník je zasypaný.

Vedúci oddelenia výstavby a životného prostredia, Mgr. Jozef Polakevič

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.