Ulica Štefana Majora-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Veľké Úľany

V riešení

Pekný deň prajem.Dalo by sa zariadiť aby pri zbere komunálneho odpadu boli vyprázdňované odpadkové koše na zastávkach?Druhá vec je ,či by nebolo možné raz za čas dať do poriadku zastávky a ich okolie(odburiniť,vyzametať atď) aj v okrajových častiach obce.Sú to vstupné ulice do našej obce,ktorá je vstrede tak krásne udržiavaná!?Ďakujeme všetci z ulice Š.Majora

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oznamujeme Vám, že odpadkové koše na zastávkach sú vyprázdňované raz týždenne v piatok.
Zastávky a ich okolie budú vyčistené v priebehu 34. týždňa.
S pozdravom
Sztraka Jozef
Kto? VPS PO
Kedy? 34. týždeň

Sztraka Jozef, VPS PO
14. august 2019

Tibor Koller

Ďakujeme pekne👍🌞

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.