Stará a špinavá dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý

Zaslal: Sťažovateľ 1st, 09. apríla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri križovatke smer: osada Táňa➡Centrum, s odbočkami ⬅Dubník a ZŠ Sídlisko II➡; sa nachádza stará a špinavá značka HLAVNÁ CESTA, ktorá je aj obliata nejakou farbou a v jej strede je aj zvišok lepidla z nálepky.

11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Táto dopravná značka patrí pod Správu a údržbu ciest PSK.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
11. apríl 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme 11. apríla zaslali Správe a údržbe ciest PSK.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Uvedenú značku pred nejakým časom už Správa a údržba ciest PSK vymenila.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.