Sídlisko Lúčna-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
Lukáš 13. februára 2019

Na Lúčnej za bytovkou 819 chýba na basketbalových košoch sieť. Na jednom visí už iba na troch háčikoch, na druhom je úplne odtrhnutá a stratená.

15. február 2019

Odpoveď samosprávy

Sieťky boli objednané, po dodaní materiálu dôjde k ich osadeniu.
Kto? Oddelenie mestského majetku
Kedy? 1Q 2019

Ing. Peter Michalov, oddelenie mestského majetku
08. marec 2019

Lukáš

Vyriešené.
16. marec 2019

Lukáš

Jedna sieť je už takmer zvesená. Prosím o opätovné osadenie a preposlanie podnetu.
31. marec 2019

Lukáš

Siete opäť chýbajú. Prosím o preposlanie podnetu samospráve a o nápravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania