Pieskovisko

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Ľudmila 08. augusta 2018

Tohto roku na sídlisku Lúčna nebol menený piesok na detskom ihrisku. Opäť asi bolo zabudnuté na naše deti a to je polovička prázdnin.

14. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dnes tam bol navezený nový piesok.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
15. august 2018

ALOIZ

To nikto nekontroluje nic? Zrealizuje sa a koniec? Padla "klec".Za co ste ta
15. august 2018

ALOIZ

Za co ste tam vsetci plateni??? To nikto nic nekontroluje,nepreveruje stav aspon z casu na cas? Raz sa zrealizuje a padla "klec"??? Hanba mestu a jeho uradnikom!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania