Nedostatočne fungujúci kanál

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Kanál uz dlhodobo neodteká nakolko je plný štrku a zmesi prevádzkových kvapalín unikajucich z vozidiel, bolo by velmi potešujúce jeho vyčistenie a prekrtkovanie, taktiež v nom chýba kôš ktorý by zachytával veľké časti a umižnoval jednoduchšie čistenie. Kanál po väčšom daždi 11.08.2018 nespĺňal svoj účel.

20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že kanál bol vyčistený.

S pozdravom

mestský úrad Vysoké Tatry
20. august 2018

Dalibor Modla

Ďakujem za vyriešenie môjho podnetu a verím, že sa bude kanál pravidelne kontrolovať a čistiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.