Neporiadok na zástavke

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Prosim o odstranenie neporiadku z autobusovej zastavky v Tatranskej Lomnici. Dakujem.

19. november 2018

Matus

Dobrý deň, dňa 17.11.2018 som išiel okolo uvedenej BUS zástavky a je tam poriadok. Matúš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.